Search here...
TOP
Соработки

Twistshake

Во соработка со Еурофарм со Зои имавме задоволство да тестираме дел новите производи од нивниот асортиман. Twistshake е светски познат, Шведски бренд за бебиња и мали деца. Имаат модерен дизајн а притоа се безбедни и лесни за употреба. Најважно е тоа што се изработени од премиум материјали како што се PP и ТРЕ-пластиката.

Twistshake во својот асортиман на производи имаат неколку видови шишиња против коилки, чашки за бебиња (4+ и 6+) и деца (12+), цуцли лажалки, глодарки…

Имаат одлични производи наменети за хранење на бебето/детето како подлогата на клик и неколку видови чинии, лажици, лигавчиња. Овие производи се идеални доколку користите BLW метода на хранење бидејќи е оневозможено лизгање на чиниите.

Сите производи на Twistshake можете да ги најдете во аптеките на Еурофарм. Производите можете да ги погледнете и на инстаграм страната на Twistshake Macedonia

 

Home with Zoe

«

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите