Search here...
TOP
Giveaway и бесплатни производи

Велигденски постери

Постериве ги направив на тема Велигден како декорација во дневна соба. Сакам да ги споделам на сите кои им се допаѓаат ако сакат да си ги симнат и испечатат.

Фајлот за симнување може да го најдете тука. 

Може да ги испечатите во А3 или А4 формат во зависност од тоа какви рамки имате.

Home with Zoe

«

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите