Search here...
TOP
Соработки

Италианска долна облека VESTITO

vestito_lingerie_gifted

VESTITO е македонски бренд за продажба на италианска долна облека. На нивниот профил на инстаграм имаат одлични модели од кои можете да изберете.

Јас на поклон си добив два комплета долна облека (белиот и црниот) и еден градник за доење (беж боја).

Градникот за доење е достапен во беж и во бела боја. Дел од прерамката се откопчува и навистина доењето е многу полесно и попријатно.

Посетете го нивниот профил на инстаграм vestito_lingerie каде што се изложени сите модели на долна облека.

 

Home with Zoe

«

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите