Search here...
TOP
Giveaway и бесплатни производи

GIVEAWAY бетонски букви (завршен)

Во соработка со Модернита и Magicplace_of_vasileska поклонуваме два комплети бетонски букви. Едни на инстаграм профилот на Magicplace_of_vasileska и едни на мојот инстаграм профил. Натписот од буквите би бил по желба на добитниците.

Правила на учество:

  • следете ме мене на инстаграм (dragana.nikoloska)
  • следете ја Magicplace_of_vasileska
  • следете ја Modernitahome
  • ставете <3 на постот
  • означете еден пријател во кометар (може и повеќе, но различни)
  • поделете на story
  • коментирајте на двата профила за повеќе шанси за добивка

Наградната игра трае до 04.11.2020 година

Home with Zoe

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите