Search here...
TOP
Giveaway и бесплатни производи

GIVEAWAY постер од раѓањето на вашето дете (завршен)

Во соработка со @online_dhurata_juaj подаруваме персонализиран постер кој го симболизира раѓањето на вашето дете. Постерот може да биде за едно или повеќе дечиња (со едно или повеќе рачиња 😊). Позадината може да биде на розево за девојче или на сино за момче. Во тагот освен името на бебето може да биде пишана и датата на раѓање.

Правила на учество:

🥇следете ги двата профила @dragana.nikoloska и @online_dhurata_juaj на инстаграм
🥈во коментар означете ваши пријатели (коментарите се неограночени се додека означувате различни профили)
🥉лајкнете ја објавата и споделете ја на стори

⏳Giveaway-от ќе трае до 21.06.2021 (понеделник), а победникот ќе биде избран по случаен избор.

Среќно!!!

Home with Zoe
TAGS:

«

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите