Search here...
TOP
Игри и активности Мајчинство

Скриени животни во алуминиумска фолија

Во оваа објава, ќе споделам како да користите алуминиумска фолија за да ја направите најатрактивната игра за вашето дете досега. Најважното од се е што нема да ви одземе повеќе од 1 минута. Едноставно, земете неколку од омилените играчки на вашето дете (средна големина) и завиткајте со алуминиумската фолија. Понудете му ги на детето и доколку е потребно демонстрирајте што треба да направи.

Home with Zoe

«

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите