Search here...
TOP
Giveaway и бесплатни производи

GIVEAWAY органска козметика од Home Store Skopje (завршен)

Заедно со @home_store_skopje подаруваме три сапунчиња од лаванда, невен и куркума и активен јаглен. Сапунот од лаванда се користи за детоксикација и длабинско чистење на кожата. Се користи за секаков тип на кожа. Сапунот од активен јаглен се користи против акни, чиреви, мистери и херпеси. Сапунот од невен и куркума е за чуствителна кожа, за релаксација и против црвенила. Се работи за 100% природна и органска козметика.

Правила на учество:

👉 Да ги следите профилите на @dragana.nikoloska и @home_store_skopje

👉 Да оставите коментар во кој ќе тагнете пријател.

Добитникот ќе биде извлечен во недела (29.08.2021 година). Среќно 🍀☘️

Home with Zoe

«

»

Претплати се
Известување за
guest
0 Comments
Внатрешни коментари
Прегледај ги коментарите